Úvodní stránka » Volby 2014

VOLTE SPORT - Michal Kandráč - Č.10

VOLTE SPORT - Michal Kandráč - Č.10Sport do našeho města patří

Volte sport a zdraví

ŽÁDNÉ  SLIBY  CHCI  JEN  ČINY

 

MÁM RÁD ČINY A SPORT

MŮJ OSOBNÍ PROGRAM: 

  • Tréninkové hřiště pro fotbalisty

Louku vedle umělého hřiště, kde se v minulosti již fotbalisté trénovali, bych chtěl upravit, srovnat a ve velikosti fotbalového hřiště udržovat. Po konzultaci s odborníky, by tyto úpravy nebyly finančně náročné. Mládež ji však potřebuje a 100 dětí se skutečně se do areálu nevejde. Umělé hřiště má v létě takovou teplotu, že opravdu hrozí nebezpečí popálení.

  • Vybudovat dráhu na kolečkové In-line brusle

Mám vytipovány tři lokality. Jedna je od zimního stadionu směrem k Medvědímu pramenu a druhá v areálu Ploché dráhy a třetí v areálu bývalých kasáren na Voře.

  • Odkoupení areálu Luna zpět do vlastnictví města

Stejně jako jsem v tomto volebním období inicioval a prosazoval nákup akcií parkovacího domu do vlastnictví města, což považuji za systémové z hlediska dopravní obslužnosti, chci a budu prosazovat, aby město odkoupilo i tuto nemovitost a pak občané třeba v referendu rozhodnou co sním.

  • Rekonstrukce šaten a zázemí na zimním stadiónu

V letošním roce se podařila rekonstrukce nevyužívaných prostor. Vznikla tam tělocvična pro krasobruslaře, hokejisty a pro hráče curlingu, který se již letošní zimu začne na zimním stadiónu hrát. Šatny a zázemí pro sportovce a hosty by měly být také na úrovni.

  • Další rozvoj volnočasového areálu Prelát

Tento velice oblíbený areál chci dál rozvíjet a stavět tam další herní prvky. V příštím roce vybudujeme v areálu Disgolfové hřiště pro rodiče s dětmi.

 


CHCI PŘEDEM PODĚKOVAT VOLIČŮM ZA HLAS - DĚKUJI

HLASUJTE PRO SPORT A ZDRAVÉ DĚTI


tenista

Kontakt

Tenisový klub Skalník Michal Kandráč
Chopinova 685, 353 01 Mariánské Lázně, M:+420 736 642 136
+420 354 622 694,

tenista

 

Místo pro sponzory:

Babolat